Kontakt

Hela Sverige

Per Ridell

AO-ansvarig Infra - VA & Energi

0768-68 82 09 per.ridell@ventim.se

Anders Bjarneklint

Försäljning Infra - VA & Energi

0732-77 41 00 anders.bjarneklint@ventim.se

Daniel Blomqvist

Försäljning Infra - VA & Energi

0766-77 52 40 daniel.blomqvist@ventim.se

Lennart Ehrström

Försäljning Infra - VA & Energi

0702-28 52 23 lennart.ehrstrom@ventim.se

Sammy Chatila

Försäljning Infra - VA & Energi

0707-56 65 94 sammy.chatila@ventim.se

Patrik Winberg

Teknisk support

0722-33 31 61 patrik.winberg@ventim.se

Daniel Möllevi

Teknisk support

0702-39 58 44 daniel.mollevi@ventim.se

Richard Costa

Teknisk chef

0705-94 72 22 richard.costa@ventim.se

Hela Sverige

Michael Källén

Försäljning Industri - Öst Key Account KAM installatörer

0705-49 59 37 michael.kallen@ventim.se

Kristian Kullberg

Försäljning Industri & VVS - Syd

0725-78 50 60 kristian.kullberg@ventim.se

Jens Åhlund

Försäljning Industri och VVS - Norr

0708-42 04 30 jens.ahlund@ventim.se

Tobias Niklasson

Försäljning Industri & VVS - Väst

0704-22 54 69 tobias.niklasson@ventim.se

Jesper Söderberg

Försäljning Industri & VVS - Mellan

0768-44 01 00 jesper.soderberg@ventim.se

Anders Persson

Teknisk support

0480-42 91 09 anders.persson@ventim.se

Annika Norén

Teknisk support

031-86 84 54 annika.noren@ventim.se

Martin Skillius

Teknisk support

0480-42 91 17 martin.skillius@ventim.se

Henrik Karlsson Ferm

Teknisk support

0702-48 41 41 henrik.karlssonferm@ventim.se

Richard Costa

Teknisk chef

0705-94 72 22 richard.costa@ventim.se

Hela Sverige

David Myrinder

AO-ansvarig Instrument

0702-55 91 91 david.myrinder@ventim.se

Mats Bjärklid

Försäljning Instrument

0705-11 47 91 mats.bjarklid@ventim.se

Robin Egerhed

Försäljning Instrument

0762-29 07 77 robin.egerhed@ventim.se

Gisela Söderström

Teknisk support

0703-43 11 12 gisela.soderstrom@ventim.se

Emil Johansson

Teknisk support

0730-75 66 45 emil.johansson@ventim.se

Richard Costa

Teknisk chef

0705-94 72 22 richard.costa@ventim.se

Ledningsgrupp

Erik Janefrid

Ekonomi

0706-39 85 58 erik.janefrid@ventim.se

Anna Stenlund

Marknadschef

0705-74 11 05 anna.stenlund@ventim.se

Andreas Håkansson

Inköpschef

0703-00 37 17 andreas.hakansson@ventim.se

Kontor

Kalmar – vårt huvudkontor

Leveransadress:

Flygplatsvägen 19, 392 41 Kalmar

Postadress:

Box 726, 391 27 Kalmar

 

Göteborg – försäljningskontor

Datavägen 14A,

436 32 Askim

 

Hässleholm – försäljningskontor

Industrigatan 12,

281 43 Hässleholm

 

Sundsvall – försäljningskontor

Universitetsallén 32,

852 34 Sundsvall

Funderingar /
Behöver du rådgivning inför ditt köp?
0480-42 91 00 info@ventim.se
Du kan också ställa frågor i chatten nere i högra hörnet